Szanowni Państwo,

 

Bardzo mi przykro, że nie mogę się z Państwem spotkać osobiście, niestety wciąż jestem chora. Podczas zebrania zastępujący mnie nauczyciel przekaże Państwu kilka ważnych informacji i próśb.

 

  1. Pierwsza z tych spraw to piknik szkolny, który odbędzie się 20 maja 2017r. w godz. 10:00 – 15:00.

Piknik odbędzie się niezależnie od pogody. Jeżeli będzie pogoda, to będziemy się bawić na całym terenie szkoły, a jeżeli nie, to w budynku szkoły. Dzieci będą mogły korzystać z takich atrakcji jak dmuchany zamek i zjeżdżalnia. Będą stanowiska przygotowane przez policję, straż miejską, straż pożarną, Inspekcję Transportu Drogowego.  Program obejmuje spotkanie z robotyką, miasteczko rowerowe, pokazy naukowe, występy artystyczne, spotkanie z fotografią i haftem. Bdie też można skorzystać ze stoiska z watą cukrową oraz kawiarenki.

Bardzo prosimy o wsparcie w kwestii:

– dostarczenia fantów na loterie fantową,

– upieczenia ciasta (na razie zgłosiła się jedna osoba, potrzebujemy jeszcze dwóch, trzech)

– zapewnienia frekwencji – proszę o przyjście, niezależnie od pogody będziemy się dobrze bawić.

Uwaga! Prosimy bardzo o zabranie ze sobą koców piknikowych.

 

  1. Dzień Dziecka – będę wdzięczna za sugestie, jeśli wiedzą Państwo o czymś atrakcyjnym. Jeśli nie, po prostu pójdziemy na coś rozrywkowego do kina.

 

  1. W dniach 22 i 23 maja 2017r. odbędzie się badanie kręgosłupa dla dzieci z rocznika 2005 i 2006.

 

  1. W librusie można znaleźć przewidywane oceny końcowe z poszczególnych przedmiotów. Przypominam, że są one wystawiane na podstawie całego roku szkolnego, a nie tylko drugiego półrocza. Oceny te pojawiają się wcześnie, żeby uczniowie mieli możliwość ich poprawienia i wykazania się jeszcze wiedzą i umiejętnościami.

 

  1. To ostatnie nasze wspólne zebranie w tym roku szkolnym. Przypominam, że piątek po Bożym Ciele (16 czerwca) jest dniem wolnym od lekcji. Klasyfikacja odbędzie się 19 czerwca, a uroczyste zakończenie roku szkolnego 23 czerwca. W tym dniu oczywiście obowiązuje strój galowy.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Agnieszka Kochan

Print Friendly, PDF & Email