1. Zielona Szkoła w Kościelisku – Regulamin
 2. Program zajęć
  1. wyjazd w poniedziałek 27 listopada o 8.30.
  2. przyjazd w piątek 1 grudnia o 13.00
  3. kieszonkowe – do 50 zł od osoby
  4. telefony podczas zajęć i w trakcie ciszy nocnej w depozycie
 3. Deklaracja opiekuna do podpisania
 4. Propozycje wyjścia do kina 6 grudnia – 13 zł od osoby
  1. COCO
  2. Barbie: Delfiny z magicznej wyspy
  3. Kumple z dżungli
  4. Pierwsza gwiazdka
  5. Mikołaj w każdym z nas
  6. Listy do M. 3
  7. Morderstwo w Orient Expresie
 5. Jak co roku przed Świętami Samorząd Szkolny (SU SP) organizuje kiermasz ciast, by uzbierać pieniądze na potrzeby uczniów. W związku z tym prozę o zdeklarowanie się, jeśli ktoś zechce upiec ciasto. (nasza klasa obstawia kiermasz w poniedziałek 18 grudnia).
 6. Jutro Dzień Życzliwości. Wramach jego obchodów prosimy chętnych o upieczenie babeczek.
 7.  Nasza szkoła angażuje się w działalność Szlachetnej Paczki. Będziemy wdzięczni za wsparcie tej akcji

  Co można zrobić?
  1. Wejść na stronę:
  https://docs.google.com/document/d/1Rz5J1kD4irKlol4hjHHHYWbYlZv1L51wMJyB8jZSpDM/edit?usp=sharing
  WYBRAĆ produkty, wpisując się do tabelki, po czym je zakupić i przynieść do szkoły(zbierane będą w gabinecie Pani Pedagog Gimnazjum na 2 piętrze)lub włożyć do pudła znajdującego się przy portierni.

  2. Przynieść różnej wielkości czyste PUDŁA,które przydadzą się nam do  zapakowania produktów, a także szeroką TAŚMĘ, PAPIER do pakowania z motywem świątecznym i bezbarwny STRECZ do zabezpieczenia pudełek(zbierane będą w gabinecie Pani Pedagog Gimnazjum na 2 piętrze lub w pudle przy portierni.

  3.  WPŁACAĆ dowolną sumę pieniężną, dzięki której sami zakupimy część produktów (można wpłacać pieniądze do obu Pań pedagog oraz do P. katechetki).

  4. Potrzebny nam też będzie większy SAMOCHÓD, którym zawieziemy gotowe paczki do wyznaczonego nam magazynu – w Kościele Matki Bożej Różańcowej ul. Nowosądecka 41, w dniu 9 lub 10 grudnia.

  Z góry dziękujemy za wszelką pomoc!
  Dobro, które dajemy zawsze do nas powraca.

 8. Od tego tygodnia ruszają zajęcia dodatkowe dla uczniów z dysfunkcjami oraz wszystkich, którzy potrzebują pomocy. Dotyczy to dwóch przedmiotów: języka polskiego i matematyki. Zajęcia z języka polskiego będą w piątki o 7.30.
 9. Proszę o odbiór polis ubezpieczeniowych i pokwitowanie ich.
 10. W szkole zbierane są podpisy pod wnioskiem o zmianę warunków zagospodarowania przestrzennego terenów wokół szkoły, aby można było wybudować nową halę gimnastyczną. Będziemy bardzo wdzięczni za poparcie tej inicjatywy.
 11. Gmina Miasto Kraków ogłasza drugie podejście do programu dla wybitnie uzdolnionych dzieci. Zajęcia z matematyki, angielskiego i podstaw przedsiębiorczości będą odbywać się w soboty w Szkole Podstawowej nr 43 w Swoszowicach. Wytypowani przez szkołę uczniowie przystąpią do testu diagnozującego.
Print Friendly, PDF & Email